0
У вашому кошику пусто!

Відеокамери 4g - спостерігай з будь-якої точки світу

C відеоспостереженням 4G ви зможете спостерігати за своєю власністю на великій відстані, використовуючи нову технологію мобільного інтернету. Для передачі даних використовуються бездротовий зв'язок WCDMA, яка дозволяє вести безперервну онлайн-трансляцію відео з високою роздільною здатністю.

Спостереження за гаражем в кооперативі або охоронна система в заміському будинку тепер поміщаються в ноутбук або смартфон. Камери 4G від «interVision» - це ідеальне поєднання можливостей і ціни. Технологія доступна навіть дачникам, а з керуванням зможе впоратися і дитина.

4G відеоспостереження

Професіонали рекомендують

  • Простота монтажу. Установка 4G камери не займе більше години. Досить прикріпити консольную конструкцію (як правило, йдуть в комплекті), повісити і підключити камеру до блоку живлення. Після установки SIM-карти система автоматично синхронізується, а у вас з'явитися повний доступ до спостереження.
  • Зручність експлуатації. Безпровідне відеоспостереження практично не потребує обслуговування (тільки оплата мобільного інтернету), а весь процес експлуатації зводитися до віддаленого управління за допомогою спеціальних додатків.
  • Висока якість відео. Камери 4G обладнані сучасною оптикою і штучним розпізнаванням форм. З таким відеоспостереженням вам забезпечена чітка картинка 24 години на добу (ІК-підсвічування до 50 метрів для нічного спостереження і відео в Full HD дозволі).
  • «Розумна» камера. Компанія «interVision» випускає камери з великим набором функцій, включаючи перетин місцевості, контроль периметра і детекція осіб. Також використовуються технології для поліпшення кутів огляду і фокусування. Ви нічого не пропустите на своїй ділянці.
  • Дешевше. Останні моделі 4G і 5G камер коштують більше 150 у.о., але навіть при такій ціні за точку вся система відеоспостереження буде стояти на 20-30% дешевше. Не потрібно прокладати магістральні кабелі і підсилювачі сигналу.

Камера 4g: все бачить і все може

Відеоспостереження 4G вважається універсальною системою і може використовуватися як для стандартних охоронних умов, так і в побуті. Комплектуються такі камери сучасними процесорами типу ClarkDale i30AI для швидкої обробки та запису відео (швидкість запису 25 к / с). Якісна оптика забезпечує безперервну зйомку в будь-яких умовах, як вдень, так і вночі з кутом огляду до 110о і доброю фокусною відстанню (3.6 мм, F: 1.8).

4G камери

Деякі відеокамери 4G (модель 4G-5SD від interVision) обладнані Wi-Fi роутером, що дає можливість поєднати кілька точок огляду в цілу систему (4-5 штук). Крім того, установка зовнішнього мікрофона дозволить записувати і навколишні звуки в радіусі 10-20 метрів. Найчастіше таке обладнання встановлюють на вулицях, тому корпусу камер мають рівень захисту за стандартом IP66 і працюють в екстремальних температурних умовах ( від +40о до – 45о).

Камери 4G від «interVision» мають все необхідне для віддаленого спостереження - широкий функціонал, якісна і швидкісна трансляція відео. Безпровідне відеоспостереження - це оптимальне рішення для недорогих охоронних систем і кращий варіант для приватних і побутових потреб. 

https://intervision.ua/videonabludenie/lte-camera