0
У вашому кошику пусто!

відеоспостереження

Wi-Fi відеоспостереження - безпека майбутнього вже сьогодні

Усі ми думаємо про безпеку цінних речей. Підприємець ставить відеоспостереження, щоб припинити злодійство і халтурне ставлення підлеглих, а приватний споживач хоче вберегти майно від зазіхань і крадіжок. Завдання різні, але рішення одне, і сьогодні 6 з 10 вибирають wi-fi відеоспостереження.

Wi-Fi технології дозволяють скоротити витрати на облаштування спостереження за периметром до 50%, а натомість ви отримуєте якісні цифрові камери з великим оглядом і функцією розпізнавання облич. Комплекти InterVision одні з кращих за ціною і комплектації, зокрема найбільш популярна модель WIFIKIT-2M800-8C з радіусом дій сигналу до 600 метрів і комплектом з 8 камер.

wi-fi відеоспостереження

 

VIP-безпека та тотальний контроль

Камери відеоспостереження по Wi-Fi з'єднання за трьома головними пунктами обходять конкурентів:

 1. Ефективність. Wi-Fi-камери оснащені такими ж технічними характеристиками, що і аналогові моделі під оптоволокно або виту пару. Чітка і безперервна передача зображення з високою роздільною здатністю здійснюється по бездротовому каналу зв'язку, який можна приховати і закодувати.
 2. Ціна. Купівля і прокладка кабельної мережі обійдеться від 0,5-1 у. е. за метр. На великих площах загальний метраж кабельного покриття досягає сотні метрів, а це ціна за готовий комплект wi-fi відеоспостереження, тому вартість бездротового відеоспостереження буде на 30-50% дешевше.
 3. Експлуатація. Десятки налаштувань і синхронізацій з «розумними» домашніми системами, багатоканальне підключення, дистанційне керування і спостереження, жодного клопоту з обслуговуванням і ремонтом (антивандальні корпусу, великий ринок запчастин) - все це визначає виключний комфорт використання бездротових систем спостереження.

Передові моделі Wi-Fi-камер оснащені Аi-детекцией людини і осіб, що дозволяє створювати системи безпеки на об'єктах з активним рухом. Такі технології ідеально підходять як для комерційних цілей (офіс, виробництво, склади), так і для приватних потреб (квартири, гаражі і дачі).  

Особливості «розумних» технологій

Купити Wi-Fi відеоспостереження можна двома способами: вибрати готовий комплект або зібрати систему з окремих пристроїв. Для більшості випадків з квартирами та приватними володіннями підходять готові рішення, як наприклад, WIFIKIT-2M800-8C. Суть відмінностей більшості комплектів полягає тільки в кількості камер.

Конструкція

У комплект відеоспостереження входять камери (як правило, від 2 до 8) з кріпленням під стелю або кронштейн, NVR - станція прийому сигналу і записи, а також блоки живлення до камер і маніпулятори (мишка). Wi-Fi-камери мають міцний корпус з нержавіючої сталі. Всередині герметичного корпусу розташована оптика, здатна знімати з роздільною здатністю до 5 Мп. Пристрій також оснащений зовнішнім підсвічуванням для ефективної зйомки в нічний час.

Реєстратор підключається через порти (тип і кількість залежить від моделі NVR) до зовнішніх пристроїв (ПК, ноутбук, монітори та інші маніпулятори) і може зберігати накопичувач до 10 Тб з можливістю підключення USB-флеш-карт. Синхронізація з камерами відбувається через спільні блоки живлення, сигнал від яких NVR підхоплює автоматично після включення.

Наявність додаткових каналів на реєстраторі дозволяє підключати до Wi-Fi-мережі провідні IP-камери.

Розширюйте і модернізуйте свою систему безпеки так, як вам хочеться. Також і самі камери можуть підключатися як по бездротовому зв'язку, так і через RJ45.

Функції

Система безпеки на базі Wi-Fi відеоспостереження здатна практично на все, починаючи з розпізнавання осіб, закінчуючи контролем за периметром, в тому числі:

 • Віддалений контроль з мобільного або ноутбука.
 • Функція виявлення людини і розпізнавання осіб.
 • Перетин ліній.
 • Автоматичний контроль (спостереження за місцевістю з кутом огляду 88о).
 • Функція підсвічування до 30 м.

функції wi-fi відеоспостереження

Головне достоїнство такого бездротового відеоспостереження в тому, що сигнал від камер до реєстратора проходить через бетонні стіни товщиною 40 см, а це особливо актуально для ЖК сфер (спостереження в ліфтах) і промисловості (цеху з обладнанням і сторонніми перешкодами).

Рекомендації при покупці wi-fi відеоспостереження

Навіть якщо система Wi-Fi відеоспостереження здається вам простим і інтуїтивно зрозумілим пристроєм, ми НЕ рекомендуємо самостійно займається купівлею і установкою. Щоб на 100% правильно організувати зону спостереження, знадобиться докупити ряд допоміжних приладів, в тому числі:

 • Монітори, для стаціонарного спостереження.
 • Додаткові прожектори в місця з поганим освітленням.
 • елементи кріплення (кожухи та кронштейни), в тому числі грозозахист.
 • Прилади для телеметрії і обробки (DVR-відеореєстратор), а також пучок перехідників для підключень пристроїв управління.

Для початку потрібно провести огляд периметра і грамотно виставити точки для монтажу камер (вибрати тип камери), щоб з мінімальною кількістю обладнання захопити більше площі при тій же якості огляду. Технічні характеристики обладнання потрібно підбирати індивідуально (дозвіл запису, дальність сигналу, обсяг зберігання даних).

Якщо вам потрібна ефективна, недорога і проста в експлуатації система відеоспостереження, то Wi-Fi-камери гарантовано виправдають всі ваші очікування. Ці технології підходять під будь-які запити і гаманець.