0
У вашому кошику пусто!

GSM-сигналізатори EXPRESS GSM ULTRA стандарту 3G з живленням від батареї, з виходом на контакт з власником (з використанням вашого попередньо записаного повідомлення), а також з відсиланням текстового повідомлення (при роботі в активному режимі). При своєму спрацьовуванні даний сигналізатор зв'язується з власниками (в кількості до 3-х чоловік) дзвінком на запрограмовані телефони, після чого відсилає їм текстові повідомлення (якщо тільки власник телефону не скинув вхідний дзвінок); власник телефону при цьому натискає клавіші # або * на своєму телефоні; або ж вся операція виконується з використанням пульта дистанційного керування. Дана модель являє собою останню розробку компанії «INTERVISION» і в даний час володіє функціональністю, заснованої на використанні технології 3G (більшість систем сигналізації і раніше працюють тільки в більш старих мережах стандарту 2G); тим не менш, в даній моделі збережена сумісність зі стандартом 2G, що робить значно менш імовірною ситуацію, при якій ви в процесі майбутньої роботи могли б втратити мережевий сигнал (більш детальна інформація наведена внизу даної сторінки). До складу пристрою входить вбудована сирена акустичною потужністю 130 децибел (яка може бути відключена); також опціонально забезпечена можливість додавання до складу системи додаткових бездротових датчиків і сирен. З урахуванням того, що харчування сигналізатора забезпечується 3-ма стандартними батареями типу AA, сигналізатор можна використовувати в самих різних місцях; кілька прикладів наведені нижче:

 • В ангарах та гаражах.
 • У майстернях.
 • В офісах.
 • У пляжних будиночках.
 • У житлових автопричіпах і стаціонарних будинках.
 • На катерах.
 • У стайнях і амунічніках.
 • У знову споруджуваних будинках і будинках після капітального ремонту.
 • У заміських будинках.
 • У квартирах.
 • У віддалених будівлях.

Програмування сигналізатора є дуже простим процесом; також дуже просто здійснюються процедури постановки на сигналізацію і зняття з сигналізації з використанням блоку дистанційного керування (з відстані до 50 метрів).

зв'язок:
Зв'язок з сигналізатором здійснюється з використанням мереж мобільних телефонних операторів з використанням SIM-карти стандартних розмірів (НЕ мікро SIM-карти) (при роботі з передплаченого або контрактної формою обслуговування). При своїй активації пристрій виходить на контакт з власниками (в кількість до трьох осіб) по телефону (з використанням вашого попередньо записаного повідомлення), а також відсилає текстове повідомлення SMS при своєму спрацьовуванні. Функція відправки текстових повідомлень (яка може бути відключена) забезпечує відсилання повідомлень після того, як сигналізатор здійснив 3 спроби зв'язатися з усіма власниками запрограмованих телефонів.

Прийом виклику:
При здійсненні сигналізатором виклику власників, можна зробити наступне:

 • Прослухати ваше попередньо записане повідомлення і не вжити жодних дій (сигналізатор буде виходити на зв'язок з іншими власниками).
 • Прослухати ваше попередньо записане повідомлення і натиснути на телефоні клавішу # (в результаті даної дії пристрій з інфрачервоним пасивним датчиком буде виведено з режиму охорони, і не буде здійснювати подальших спроб виходу на зв'язок з іншими власниками).
 • Прослухати ваше попередньо записане повідомлення і натиснути на телефоні клавішу * (в результаті даної дії сирена буде відключена, пристрій не здійснюватиме подальших спроб виходу на зв'язок з іншими власниками, проте пристрій з інфрачервоним пасивним датчиком буде продовжувати перебувати в повнофункціональному режимі охорони (в готовності до подальшої активації)).

Сирена:
У сигналізатор вбудована сирена акустичною потужністю 130 децибел; користувачі, які бажають забезпечити роботу сигналізатора в беззвучному режимі, можуть відключити сирену. Навіть якщо сирена буде відключена, сигналізатор все одно при своєму спрацьовуванні буде активувати будь-які інші пристрої з інфрачервоним пасивним датчиком або сирени, які підключені до тієї ж самої бездротової мережі; це дозволяє вам активувати стільки сирен, скільки ви бажаєте, без залучення уваги до пристрою типу EXPRESS GSM ULTRA. Сирени розраховані на активацію після закінчення 30 секунд з моменту спрацьовування пристрою з інфрачервоним пасивним датчиком; це створює ефект подвійного впливу на свідомість незаконно вторгся особи.

Додаткові детектори:
Ви можете підключити до EXPRESS GSM ULTRA інші детектори і сирени, що дозволить забезпечити високий ступінь універсальності системи сигналізації; зазначені детектори і сирени можуть розташовуватися одному і тому ж або в абсолютно іншій будівлі на відстані до 70 метрів один від одного. Опції включають в себе можливість використання:

 • Внутрішньої бездротової сирени з живленням від батарей (ULTRA SIREN).
 • Зовнішньої бездротової сирени з живленням від сонячної панелі або батареї (SUN SIREN).
 • Сигналізаторів з інфрачервоними пасивними детекторами з живленням від батарей (PIR-360).
 • Бездротових магнітних дверних контактів (без сирени) (DW CONTACT).
 • Додаткових сигналізаторів типу EXPRESS GSM ULTRA з живленням від батарей (без вставляння SIM-карти).
 • Додаткових сигналізаторів типу EXPRESS GSM ULTRA з живленням від мережі змінного струму (без вставляння SIM-карти).

Живлення:
Живлення сигналізатора здійснюється від 3-х батарей типу АА (в комплект поставки не входять); як правило, термін служби батарей становить:

 • При постановці пристрою на охорону і зняття з охорони один раз протягом дня: 12 місяців.
 • При постановці пристрою на охорону і зняття з охорони один раз протягом дня, а також спрацювання пристрою один раз протягом дня: 4-6 місяців.

Ви можете ньому повинна бути встановлена ​​літієві батареї типу АА, термін служби яких перевищує термін служби лужних батарей Duracell в 4-6 разів. У цьому випадку термін роботи систем сигналізації від батарей збільшиться відповідно в 4-6 разів. Крім того, такі батареї набагато краще працюють при негативних температурах. Ви також можете додати до складу системи додатковий блок живлення 5 вольт (для тих місць, де час від часу є доступ до мережі електроживлення; при цьому можна вставити в пристрій і батареї, які будуть забезпечувати живлення пристрою в той час, коли напруга в мережі електроживлення буде відсутній).

Детектування:
Система сигналізації активується через 30 секунд після запуску (що забезпечує цілком достатній час для виходу з будівлі і замикання дверей); крім того, система сигналізації спрацьовує із затримкою 5 секунд (як правило, система знімається з охорони із зовнішнього боку будівлі перед входом в приміщення). Пристрій з інфрачервоними пасивними детекторами характеризується радіусом дії 10 метрів; кут огляду пристрою становить 120 градусів в горизонтальній площині і 90 градусів - у вертикальній.

Програмування:
Процедура програмування пристрою є дуже простий; при цьому використовується вбудована клавіатура, розташована всередині пристрою з інфрачервоним пасивним датчиком.

Технологія 3G EXPRESS GSM ULTRA:
У конструкції даної системи сигналізації нами використана найостанніша технологія T2 ULTRA, а також новітня технологія мобільного зв'язку 3G.

Низький заряд батареї:
У разі розряду батареї сигналізатор надішле вам відповідне текстове повідомлення SMS (дана функція може бути відключена).

Постановка пристрою на охорону і зняття з охорони:
Функція охорони системи активується з використанням блоку дистанційного керування (входить в комплект поставки) з відстані до 50 метрів; в систему можуть бути додані додаткові блоки дистанційного керування в кількості до 9 штук (REMOTE CONTROL). Пропонована вам система сигналізації характеризується високою ефективністю дії і може використовуватися в багатьох місцях; при цьому вартість її абсолютно невелика. Які переваги системи 3G EXPRESS GSM ULTRA в порівнянні зі стандартною системою EXPRESS GSM? Стандартна система EXPRESS GSM (яка працює в мережах більш раннього стандарту 2G) працює без будь-яких нарікань в більшості країн Європи і в Сполученому Королівстві, і, цілком можливо, буде продовжувати працювати ще протягом багатьох років. Однак ні для кого не є секретом те, що оператори мобільних мереж надають все більше і більше послуг в стандартах 3G і 4G, тому що саме такі стандарти дозволяють передавати дані (пов'язані з наданням Інтернет-послуг в розрахунку на використання смартфонів і планшетів), що забезпечують найбільший прибуток для операторів. Існують обґрунтовані побоювання, що така концентрація послуг в області стандартів 3G і 4G більшістю операторів може іноді негативно позначатися на роботі існуючої в даний час мережі стандарту 2G; наприклад, якщо в роботі передавальної щогли стандарту 2G виникли проблеми, то усунення їх не є пріоритетом для експлуатуючої організації, яка, замість цього, концентрує всі свої зусилля на забезпеченні безперебійної роботи мережі більш високого стандарту, - врешті-решт, це призводить до тимчасової ( або постійної) втрати функціональності мережі 2G в зонах, розташованих в області обслуговування конкретної щогли. Пристрій типу 3G EXPRESS GSM ULTRA сумісно також і з параметрами мережі 2G, тому ризик того, що сигналізатор не зможе оповістити власників ключів в майбутньому внаслідок проблем в роботі мережі, знижується; ваші додаткові вкладення коштів окупаються за рахунок забезпечення більшої надійності роботи пристрою. Зазначені сигналізатори типу EXPRESS GSM ULTRA спеціально розроблені для легкої і швидкої установки (ідеальні для використання в складі наборів "зроби сам"); ми створили консультаційну службу продажів, де в режимі телефонного спілкування наші фахівці допоможуть вам підібрати найбільш підходящу систему для ваших цілей; крім того, у нас працює служба технічної підтримки, куди ви можете звернутися по телефону вже після того, як ви придбали наш виріб.