0
У вашому кошику пусто!

відеоспостереження

Інтелектуальна IP-камера MPX-AI53PRO — візьми від спостереження все

Компанія InterVision випустила нову модель стаціонарної ip-камери для внутрішнього і зовнішнього відеоспостереження, яка по заявленим характеристикам готова на 100% реалізувати споживчі запити. MPX-AI53PRO - це поєднання передових оптичних технологій і перевірених роками провідних комунікацій. Виробники стверджують, що це найкраща камера в співвідношенні ціна / якість.

Чому камера MPX-AI53PRO вам підійде

  1. Бездоганна зйомка. Пристрій комплектується просунутої оптикою, щоб вести якісне вуличне спостереження навіть при поганому освітленні і погодних умовах. Потужний процесор і матриця від Sony забезпечують швидку обробку / передачу відео, а швидкий фокус і ик-подстветка на 40 метрів не упустять нічого важливого з того, що відбувається.
  2. На 99% досконала. Якщо не брати до уваги мікрофон, який можна встановити опціонально, і карти пам'яті, то модель MPX-AI53PRO має все необхідне за сучасними мірками, щоб створити бездоганну систему для охорони і спостереження за ділянкою. При великому бажанні і базових знаннях ви зможете самостійно встановити і підключити цю ip-камеру.
  3. Розумна. Камера MPX-AI53PRO має великий набір інтелектуальних функцій, в тому числі виявлення осіб, охорона периметра, детектор руху. Такий мережевий відеореєстратор з легкістю замінить небдітельного сторожа і зможе автоматично відстежити всі переміщення по території.
  4. Недорога. Вартість ip-відеокамери MPX-AI53PRO на 20% дешевше брендових моделей японського або американського виробництва, при тому що українськакомпанія InterVision пропонує аналогічні технічні характеристики і не менш привабливий дизайн для любителів естетики.
  5. Довговічна. Антивандальний корпус із захистом від грому надійно захищений від несприятливих умов (низькі або високі температури, волога, сніг, пил і бруд), тому таку камеру можна розмістити практично в будь-якому місці, не боячись за збої в роботі пристрою.

Перевага в кожній деталі

— Цього цілком достатньо для вуличного спостереження в охоронних цілях.

Українські розробники втілили в реальність практично ідеальний пристрій, за допомогою якого можна вести відеоспостереження в будь-яких умовах з високою деталізацією і відмінною передачею кольору. Провідна камера MPX-AI53PRO обладнана чутливим сенсором 1 / 2.8 "Sony Starvis IMX335 зі швидкістю запису до 15 к / с (FPS) і 5-ю мегапікселями для запису відео з роздільною здатністю 2688 х 1920.

— Ви нічого не пропустите.

Оптика відеокамери MPX-AI53PRO з фокусною відстанню 3.6 мм здатна знімати з частотою 15-25 к / с з мінімальним освітленням 0.0005 Лк. Такі функції як детектор руху, розпізнавання об'єктів і форм, перетин ліній і охорона периметра підтримуються потужним процесором Clarkdale i50AI. Відео стискається за технологіями H.265 + / H.264, тому все працює спритно і без зависань.

— Максимум користі в маленькому і міцному корпусі.

Компактний корпус виконаний з якісних композитних матеріалів, які не притягають розряди блискавок і захищені від електромагнітного випромінювання. Внутрішні деталі камери добре захищені від води, бруду та механічних пошкоджень різного роду (по стандартуIP-66). З роз'ємів RJ-45 для підключення кабель та дріт.

Великі можливості інтеграцій.

Для управління стаціонарним реєстратором використовуються Web-консолі, в тому числі реєстратори типу Hikvision / Dahua. Дана модель працює в профілях ONVIF S, G, Q і T, тому легко підключається і синхронізується з аналогічними системами.

Камера відеоспостереження InterVision MPX-AI53PRO ідеально підходить для охорони приватних та комерційних об'єктів, до того ж не вимагає ні професійних IT-шників для установки, ні персоналу для обслуговування. Купив, підключив, налаштував. Система безпеки ще ніколи не була настільки доступною і простою у використанні.