0
У вашому кошику пусто!

IP-відеокамера ASTRA-5W. Досконалість в деталях

Зараз ви дізнаєтеся те, що назавжди змінить ваше уявлення про системи відеоспостереження.

Менше 100 доларів коштує ip-відеокамера, яка може замінити всі базові охоронні вузли в будинку або офісі. Багатофункціональний цифровий механізм — бачить, чує і з інтелектуальним підходом до аналітики.

Якщо ви думаєте, що сучасна система відеоспостереження це дорого, а щось дешеве не виправдовує і половини очікувань, то розгляньте до покупки модель ASTRA-5W від українського виробника Intervision.

Непереконливо?

Щоб не заходити далеко з приємними моментами, відразу відкриємо всі карти і відповімо, заради чого варто купити Intervision ASTRA-5W:

 • Дешевше. Наприклад, китайські або швейцарські бренди за аналогічні технічні характеристики просять більше 250 доларів. У таких рамках на базі ASTRA-5W можна зібрати повністю всю систему для домашнього користування з реєстраторами та адаптерами.
 • Гнучка збірка. Замовити цю модель можна як в базовій комплектації, так і доповнити ip-відеокамеру опціональним обладнанням, наприклад, монтажною коробкою, мікрофоном або іншим типом об'єктива.
 • Ефективність. Фокусна відстань, кут огляду, яскравість і якість підсвічування — все це можна оцінити з реальних текстів (відео можна подивитися тут). Крім того, що камера знімає бездоганно, ця модель маленьких розмірів, в антивандальному корпусі і витримує будь-яку негоду.
 • Процесор на борту. Камера вже має встановлений процесорний блок, який займається перетворенням тих самих кадрів. Це означає, що ip-відеокамера ASTRA-5W дає власнику повний доступ до налаштувань параметрів зображення в живому режимі і на будь-якій відстані.

Простими словами, ip-відеокамера на 100% виправдає ваші очікування з точки зору збирання та технічних характеристик, до яких обов'язково повернемося з детальним оглядом.

Пару слів про принцип роботи IP-відеокамери

Аналогові і IP-відеокамери працюють за ідентичним принципом:

 1. Об'єктив вловлює зображення і подає на матрицю.
 2. Матриця перетворює переданий об'єктивом світло в електричний сигнал.
 3. Далі сигнал потрапляє на процесор, де калибруется і обробляється (колір, дозвіл, яскравість).
 4. Перетворені і відформатовані дані стискаються кодеком для швидкої передачі по мережевих каналах.
 5. Вивчення отриманого знімка відбувається на головному блоці управління або мережевому контролері.

Такий шлях проходить картинка, щоб користувач міг її аналізувати. Від технічних можливостей окремих вузлів і буде залежати якість зображення, швидкість передачі і інші параметри. IP-відеокамери обладнані цифровими технологіями, які & nbsp; швидше обробляють картинку і мають високошвидкісні канали передачі даних.

Кожна IP-відеокамера має свій ip-адреса, за допомогою якого здійснюється синхронізація з іншими вузлами наглядової системи. Це можуть бути:

 • Реєстратор, сховище даних або ПК. Ви можете вибрати будь-який технологічне рішення для зберігання і вивчення відеоматеріалів або ж використовувати відразу всі.
 • Комунікатори та роутери. Підключаючи ip-відеокамеру до такого устаткування, ви створюєте динамічний протокол підтримки і настройки. Підключайте кілька камер до одного вузла і керуйте параметрами з будь-якого цифрового пристрою.
 • Адаптери і блоки живлення. PoE-комунікатори дозволяють одним кабелем подавати живлення на камери (реєстратори) і тим же шляхом передавати / отримувати цифрові дані.

Судячи з такої великої кількості функціональних можливостей, IP-відеокамера є & nbsp; кращим пристроєм для створення систем відеоспостереження в приватній, комерційної та навіть військово-охоронній сфері.

ASTRA-5W у всій красі

Підійшли до найважливішого. ASTRA-5W & mdash; це один з кращих об'єктивів на ринку COHKI Optical Japan   з максимальною роздільною здатністю 6 Mpx. Крім того, це велика фокусна відстань (до 50mm) і ефективна інфрачервоне підсвічування (до 100 метрів). При такій «начинці» картинка чітка навіть в сутінках і при русі.

Щоб коротко і ємко описати технічні можливості, розіб'ємо зміст на три складові.

1.     Функціонал

Вся принадність можливостей ip-відеокамери в тому, що ця модель, як і вся лінійка від Intervision, обладнана матрицею від Sony (Starvis IMX335 Black light illumination CMOS sensor) з високою чутливістю 0.001 люкс (F/1.3). Розширений динамічний діапазон WDR 120db і прогресивна розгортка при скануванні дозволяють вловлювати навіть непомітні для людського ока деталі.

Інтелектуальна технологія стеження включає автоматичне виявлення людини, пересічені лінії і навіть підрахунок відвідувачів. До цієї камери можна підключити реєстратор будь-якого типу і модифікацій, а також опціонально додати мікрофон і динамік.

2.     Збірка

Виробник Intervision використовує високоякісні композитні матеріали для корпусів, які витримують низькі і високі температури, захищають внутрішні деталі від вологи, пилу і бруду. У модифікаціях можна підібрати колір корпусу і тип монтажної коробки.

Ставка зроблена також на компактність і непомітність, оскільки це найважливіший фактор системи спостереження. В установленому вигляді виліт камери від поверхні трохи більше 30 сантиметрів. IP-відеокамера ASTRA-5W має професійну вбудований захист від грози і блок захисту харчування.

3.     Підключення

Основний канал передачі даних це UTP кабель з технологією IP, через який камера здатна передавати зображення зі швидкістю до 8 Мб/с. Для підключення використовуються інтерфейси RJ-45, Ethernet зі швидкістю до 1000 Мбіт.

Модель примітна ще й тим, що може управлятися через мобільний додаток AiCloud. Наявність опціональною додаткової пам'яті дає можливість зберігати зняті дані, навіть якщо обірвався зв'язок з реєстратором або пропало харчування.

На десерт можна додати великий мануал для підключень і налаштувань, які обов'язково стануть в нагоді тим, хто вперше встановлює систему відеоспостереження. IP-відеокамера без перебільшень здатна зняти все & mdash; і крадіжку в темряві, і підозрілі дії в динамічної сцені.