0
У вашому кошику пусто!

Торгова Марка якої Ви можете довіряти!

interVision може бути ще доступнішим! Ми готові надати Вам деякі дивовижні знижки практично на все, що ми пропонуємо ..

Вам потрібні цікаві ціни?

Є рішення. просто пройдіть реєстрацію, напишіть нам і через кілька годин у Вас буде доступ до ексклюзивних цінами практично на весь наш асортимент!

Це добре, але Ви хочете більшого?

Можемо запропонувати Вам дещо ще і це дуже просто. Ми хочемо, щоб Ви продавали нашу продукцію, а також розуміємо, що у різних учасників нашої програми різні фінансові цілі, і тому ми розробили багатоступеневу програму, яка дозволяє учасникам на всіх рівнях досягти своїх цілей.

У нас є 4 рівня для дилерів: бронза, срібло, золото і платина. Кожен рівень має свою певну знижку. Ви починаєте як "Інсталятор", далі програма вважає Ваш оборот і в процесі досягнення певної суми ви автоматично переходите на новий рівень з новою знижкою. Це так просто! Ваш рівень в програмі буде автоматично оновлюватися відповідно Вашому обсягом продажів. У цій програмі все залежить від Вас.

 

Так про які знижки ми говоримо?

Ми зрозуміли, що знижки по нашій попередній системі були не такими привабливими, тому розробили нову програму, за допомогою якої ми даємо змінні знижки на основі кожного продукту для кожного рівня. Дивіться таблицю вимог нижче для кожного рівня. Ми також розширили сферу застосування знижок, щоб дилери та інсталятори могли придбати наші комплекти зі знижкою.
Ми робимо все, щоб Вам стало простіше продавати нашу продукцію.

 
Параметри для кожного рівня описані нижче.

 

Накопичувальна знижка Накопичувальна знижка Накопичувальна знижка Накопичувальна знижка
від $1,000 від $3,000 від $8,000 від $15,000

 

Створити свій новий сайт з продукцією INTERVISION або імпортувати в уже існуючий тепер дуже просто.
Зайдіть в Ваш особистий кабінет на "prom.ua", виберіть Кабінет компанії> Товари і послуги> Імпорт товарів і завантажте наш файл у форматі CSV. 

завантажити файл

 

 

500 максимум символів