0
У вашому кошику пусто!

INTERVISION — більше, ніж просто спостереження

Компанія INTERVISION є українським виробником сучасних технічних засобів для систем відеоспостереження, а також програмних та апаратних комплексів відеоаналітики. Це конкурентна та стрімка сфера, де йде постійна боротьба за клієнтів та їх довіру, але вітчизняному бренду вдається не тільки тримати марку на високому рівні, а й впроваджувати інноваційні розробки в свої продукти.

Кілька слів про головне

INTERVISION — це перший і єдиний український бренд, який випускає системи охоронного відеоспостереження безпосередньо в Україні. На власних виробничих потужностях продукція проходить повний цикл виготовлення, починаючи з інженерних розробок, закінчуючи складанням і тестуванням готового обладнання.

Процес виробництва починається із складання та настройки електронно-оптичного модуля, після чого цей блок поміщають всередину герметичного корпусу. Всі вироби проходять 3 етапу перевірки, де оцінюється якість комплектуючих, складання та функціонал камер відеоспостереження. Завдяки такому ВТК інженерам вдається прибрати всі вади і недоліки, створивши ідеальний продукт для споживачів з різними запитами.

Крім українського ринку камери відеоспостереження INTERVISION виробляються на експорт, тому виробник враховує експлуатаційні особливості різних регіонів, наприклад, низька або висока температура (до -50оС), велика вологість і опади, вітер та різні динамічні навантаження в умовах виробництва.

Кожна камера INTERVISION складається з понад 100 окремих деталей, тому комплектуючі поставляються тільки тих брендів, якість яких не викликає сумнівів. Готовий продукт, це компактні і легкі камери в міцному, морозостійкому корпусі, з низьким енергоспоживанням і простим монтажем, для експлуатації яких не потрібні ні спеціальні навички, ні навчений персонал.

5 етапів до досконалості

До контролю якості випущеної продукції компанія INTERVISION ставиться з особливою увагою. Кожна камера відеоспостереження проходить 5 обов'язкових етапів перевірки:

  1. Перевірка якості комплектуючих. Незважаючи на те, що у виробництві відеокамер INTERVISION використовуються комплектуючі від перевірених виробників, всі важливі деталі проходять додаткову перевірку на відсутність браку і дефектів. Так матриці перевіряються на наявність битих пікселів, а такі елементи як конденсатори, стабілізатори напруги і кварцові резонатори проходять вибірковий ВТК. Таким чином виробник може гарантувати 100% працездатність своєї продукції.
  2. Тестування відеомодулів. Цей етап перевірки здійснюється до складання основних компонентів камери і проводиться з метою тестування деталей на працездатність в екстремальних умовах (низькі та високі до +50оС температури, висока напруга і сила струму). Тестування дозволяє виявити ненадійні деталі, усунути дефекти в спайці і виправити SMD-монтаж до того, як буде закритий корпус пристрою.
  3. Герметичність. Оскільки камери INTERVISION найчастіше використовуються для вуличного відеоспостереження, корпус пристрою перевіряється на герметичність. Таким чином досягається 100% герметичність і забезпечується надійний захист внутрішніх деталей від будь-яких несприятливих умов.
  4. Волога у корпусі. Усі відеокамери, які випускаються для вуличного спостереження, збираються в спеціально осушених приміщеннях, щоб уникнути навіть найменшого попадання вологи всередину корпусу. В іншому випадку оптичні елементи всередині корпусу будуть пітніти та промерзати. Після складання камера тестується на залишки вологи і тільки після цього йде на наступний етап виробництва.
  5. Строгий ВТК. У відділі технічного контролю працюють досвідчені інженери-конструктори, які перевіряють готову продукцію на відповідність заявленим характеристикам. Перевірці підлягають усі робочі параметри і функції камер відеоспостереження, тому споживач отримує повністю працездатний пристрій.

Це основні етапи технічного контролю при виробництві камер відеоспостереження INTERVISION, але не єдині. Компанія розробила десятки методів тестування і перевірок, завдяки яким кінцевий продукт відповідає всім технологічним вимогам і запитам навіть самих скрупульозних споживачів.

Виробництво відеокамер

INTERVISION — №1 на ринку України

Компанія INTERVISION єдиний вітчизняний виробник, який зміг утримати якість і вартість продукції на золотій середині, давши споживачеві все необхідне на сьогоднішній день для створення ефективних охоронних систем.

Передові технології

INTERVISION має власний центр розробок, який дозволяє виробнику регулярно оновлювати продукцію, впроваджуючи передові технології бездротового зв'язку і інтелектуальні оптичні пристрої. Відеоспостереження від INTERVISION позиціонується як професійне і багатофункціональне обладнання, що підходить для охорони корпоративних і приватних об'єктів.

Перевірені постачальники

Провідні та безпровідні відеокамери комплектуються деталями від перевірених виробників: Clarkdale, NextChip, SmartSens, Aptina, Hitachi і Sony. Якість продукції, що закуповується не викликає сумнівів, оскільки компанія INTERVISION дає гарантію на свої камери.

Конкурентна ціна

Маючи аналогічні технічні характеристики, вартість камер відеоспостереження INTERVISION на 25-50% дешевше зарубіжних брендів. Це дозволяє населенню з середнім достатком створювати ефективні і сучасні системи відеоспостереження на своїх об'єктах.

Власний сервісний центр

В Україні працює фірмовий сервісний центр камер відеоспостереження INTERVISION, куди можна звернутися з будь-якими проблемами і неполадками. Всі нюанси несправностей (вандалізм, негода, технічний збій або зниження параметрів роботи) обробляються в технологічному центрі для створення поліпшених зразків.

Наша задача

Ми прагнемо до того, щоб гідно представляти нашу продукцію на українському та зарубіжних ринках, пропонуючи професійний сервіс і якісне обслуговування нашим клієнтам. На сторінках нашого інтернет-магазину ви зможете знайти системи відеоспостереження під ваш бюджет і потреби, в чому завжди готові допомогти менеджери компанії.

Регулярно оновлюємо модельний ряд камер і стежимо за новими тенденціями на ринку охоронних систем і відеоспостереження, щоб наш клієнт отримував доступ тільки до кращих і перевірених модифікацій. Наші представництва є практично в кожному регіоні, а також надаємо послуги швидкої доставки по всій Україні за допомогою популярних поштових сервісів.

Наша мета - це безпека ваших матеріальних благ. Для створення таких умов ми пропонуємо перевірені вітчизняні технології - камери відеоспостереження INTERVISION. Телефонуйте і наші менеджери допоможуть зібрати надійну систему спостереження під ваші потреби.