0
У вашому кошику пусто!
LTECAMERA_380x380

Дані LTE відеокамери з датчиком руху і вбудованою відеоаналітікою працюють автоматично ✅ .LTE відеокамера починає робити відеозапис або фотографувати коли в зону дії об'єктива потрапляє людина або тварина. Також можна налаштувати відеокамеру в режимі "Інтервал". У заданий часовий інтервал вона буде робити знімки або знімати відео. Роздiльна здатнiсть LTE відеокамери досягає 3 мегапікселів. Відеокамера може записувати високоякісне відео з роздільною здатністю 3 мп, а потім передавати його через 4G мережу, з дозволом 3Мп. LTE відеокамера робить фото і відео в кольоровому режимі в світлий час доби, а коли почне сутеніти камера перейде в режим чорно-білої зйомки з використанням інфрачервоного підсвічування. Камера дуже проста в налаштуванні і обслуговуванні. Корпус LTE відеокамери водонепроникний і морозостійкий, може використовуватися на вулиці. Завдяки швидкості реакції і виняткової чіткості відеосенсор, LTE відеокамери можуть зловити навіть напад пернатого хижака, що пролітає на відстані 1 метра від об'єктива. При цьому 4G відеокамера справляється і зі своїми звичайними завданнями - її можна сміливо встановлювати на стежки, солонці, підкормових майданчики і бути впевненими в тому, що за час роботи LTE відеокамери жоден звір або людина не пройде повз непоміченим. Cнімайте фотографії та відео в різних дозволах, які ви можете налаштувати самостійно. Виберіть фотографії розміром 2, 3 мегапікселів. Ви можете записувати відео в якості 3Mp або Full HD (1080p). LTE відеокамери interVision - це збалансований модельний ряд, найсучасніший дизайн і передові технології для формування зображення високої якості. У cерію LTE входять вуличні модифікації LTE відеокамер в різному виконанні корпусу з дозволом 3, 5 Мпікс. Єдиний інтерфейс для роботи з системою interVision AiCloud.
Управління з Пк через програмний комплекс AiVMS або через веб-інтерфейс, а також за допомогою додатків для мобільних пристроїв. Специфікація VCA: Облік відвідувачів. Облік автомобілів. Управління доступом. Контроль периметра. Перетин ліній. Визначення пішоходів. Визначення людини. Постійний контроль без участі людини.
У відеокамери LTE з вбудованою відеоаналітикою вбудована Адаптивна інфрачервона Iк Підсвітка ASL. Adaptive SmartLight - здатність автоматично перемикати режими відеоспостереження в умовах незадовільного освітлення або при зміні його рівня, автоматична оцінка і компенсація зміни яскравості сцени. Іншими словами - інфрачервоне підсвічування і перехід відеокамери в ч \ б режим відбувається тоді, коли штучний інтелект сенсора відеокамери розуміє і визначає, що вже дійсно настав темний час доби і камера мало що бачить в кольоровому режимі, а датчик освітленості на ІЧ-підсвічуванні це підтвердить . В результаті відбувається двухфакторная аутентифікація переходу відеокамери в ч \ б режим. ІЧ-підсвічування у відеокамер AiCam проводиться по запатентованой технології FLEX-IR. FLEX-IR - підсвічування володіє більш потужними IЧ елементами - до 1300 мВт, що буде істотно збільшувати відстань роботи подібного підсвічування - до 300 метрів, чого достатньо для об'єктів абсолютно різного призначення. Важливим є те, що коефіцієнт фотоелектричного перетворення в кілька разів вище, ніж в традиційному підсвічуванні. Камери оснащені спеціально розробленою системою скління "Trizub". Всі відеокамери LTE розроблені і спроектовані в Україні, виробляються і збираються тільки в Україні.