Відеоспостереження Апша, Солотвино, Богородчани, Татарів, Ворохта

Feb 24, 2023
Відеоспостереження Апша, Солотвино, Богородчани, Татарів, Ворохта

На ринку присутні різні типи відеореєстраторів для систем

відеоспостереження Солотвино


 Основні типи відеореєстраторів включають наступні:

Корпус камери відеоспостереження

Аналоговий відеореєстратор (DVR): цей тип відеореєстратора призначений для запису відео з аналогових камер відеоспостереження. Він здатний зберігати відео в жорсткому диску, інколи можуть мати можливість зберігати дані на зовнішніх пристроях. Одна з головних відмінностей цього типу відеореєстратора полягає в тому, що його можна використовувати лише з аналоговими камерами, тобто для використання з цифровими камерами потрібен спеціальний пристрій-конвертер.

Цифровий відеореєстратор (NVR): цей тип відеореєстратора призначений для запису відео з цифрових камер відеоспостереження. Цифрові камери передають відео через мережу Ethernet, а NVR записує і зберігає ці дані на жорсткому диску. Цей тип відеореєстратора є більш універсальним, оскільки можна використовувати з різними видами цифрових камер відеоспостереження.

Гібридний відеореєстратор: цей тип відеореєстратора поєднує в собі можливості аналогового та цифрового відеореєстраторів. Він здатний працювати з аналоговими та цифровими камерами, що дозволяє зберігати відео з обох типів камер на жорсткому диску.

Мережевий відеореєстратор (VR): цей тип відеореєстратора працює через мережу Ethernet і здатен записувати відео з веб-камер або камер спостереження, які підключені до мережі.

Відеореєстратори є важливою частиною будь-якої системи відеоспостереження і допомагають зберігати записи відео від камер спостереження. Однак, при підключенні відеореєстраторів до системи відеоспостереження є деякі особливості, які необхідно враховувати. Ось декілька з них:

Сумісність: перед тим, як придбати відеореєстратор, необхідно переконатися, що він сумісний з камерами спостереження, які використовуються в системі. Несумісність може призвести до того, що відео не буде записуватися або буде записуватися некоректно.

Роздільна здатність: важливо враховувати роздільну здатність відеореєстратора, яка визначається кількістю пікселів на екрані. Якщо роздільна здатність відеореєстратора нижча, ніж роздільна здатність камер спостереження, то якість запису може бути поганою.

Кількість каналів: кількість каналів відеореєстратора визначає, скільки камер можуть бути підключені до нього. Якщо кількість каналів відеореєстратора недостатня для кількості камер в системі, то деякі області можуть залишатися без спостереження.

Жорсткий диск: відеореєстратори зазвичай мають вбудований жорсткий диск, який використовується для зберігання записів відео. Жорсткий диск повинен мати достатню ємність для зберігання записів на деякий період часу, і ця ємність повинна відповідати потребам системи відеоспостереження.

IP камери - це камери відеоспостереження, які підключаються до мережі Інтернет. Це дозволяє віддалено переглядати, керувати та зберігати записи відео з камер, що є зручним для віддаленого контролю за об'єктами. Основні типи IP-камер та їх відмінності:

Фіксовані IP камери: це тип камер, які зазвичай встановлюють на постійних місцях, таких як входи або вуличні куточки. Вони не можуть повертатися або нахилятися, тому вони призначені для фіксації конкретних зон.

PTZ IP камери: це камери з можливістю керування поворотом, нахилом та зумом (pan-tilt-zoom). Вони можуть обертатися на 360 градусів і нахилятися на 180 градусів, що дозволяє охоплювати більшу територію і отримувати більше інформації.

Камери з фіксованою лінзою: це камери, які мають фіксовану лінзу, що не може змінювати своє положення. Вони зазвичай мають широкий кут огляду і призначені для відстеження об'єктів на великих відстанях.

Камери з змінною фокусною відстанню: це камери, які мають лінзу з можливістю зміни фокусної відстані. Це дозволяє налаштовувати фокус для різних відстаней та кутів огляду.

Камери з високою роздільною здатністю: це камери, які здатні знімати відео з високою роздільною здатністю (наприклад, Full HD або 4K).

Камери з високою роздільною здатністю є тими, які здатні записувати відео з високою чіткістю та деталізацією. Вони зазвичай мають роздільну здатність від 1080p (Full HD) до 4K (Ultra HD).

Застосування камер з високою роздільною здатністю дозволяє збільшити якість відеоспостереження, забезпечуючи більш точний та детальний знімок подій. Наприклад, у разі виникнення непередбачуваних ситуацій, таких як крадіжка або пожежа, детальніше відео може допомогти ідентифікувати осіб та зробити більш точні висновки.

Крім того, камери з високою роздільною здатністю можуть бути корисними для моніторингу діяльності працівників та контролю якості продукції на лініях виробництва. З їх допомогою можна забезпечити більш детальний знімок процесів та виявити неполадки, які можуть виникнути в процесі роботи.

Однак, варто зазначити, що камери з високою роздільною здатністю зазвичай вимагають більшої ширини смуги мережі для передачі відео в режимі реального часу, а також потребують більшого місця для зберігання відеофайлів. Тому, перед вибором такої камери, слід ретельно оцінити потреби та можливості мережі та зберігання відеофайлів.

Так, камери з високою роздільною здатністю зазвичай вимагають більшої ширини смуги мережі для передачі відео в режимі реального часу. Ширина смуги мережі - це максимальна кількість даних, яку може передати мережа за одиницю часу.

Чим вища роздільна здатність камери, тим більше даних потрібно передавати через мережу для забезпечення відео високої якості. Наприклад, для передачі відео з роздільною здатністю 4K потрібна ширина смуги мережі близько 25-30 Мбіт/сек, тоді як для Full HD - 5-10 Мбіт/сек.

Тому, якщо планується використання камер з високою роздільною здатністю, важливо враховувати можливості мережі та її пропускну здатність. Необхідно встановити адекватні параметри бітрейту та кадрової частоти для забезпечення високої якості відео без перевантаження мережі. Також можливо розглянути використання технологій стиснення відео, таких як H.265, які дозволяють зменшити об'єм передачі даних при збереженні високої якості відео.

Нижня Апша

- село в Тячівському районі Закарпатської області. Розташоване на південь від центру району та на заході від річки Тиса.

Солотвино

- місто в Тячівському районі Закарпатської області. Розташоване на південь від центру району та на південному заході від річки Тиса.

Богородчани


- місто в Коломийському районі Івано-Франківської області. Розташоване на південь від центру району та на сході від міста Коломия.

Татарів

- село в Яремчанському районі Івано-Франківської області. Розташоване на південь від центру району та на південний захід від міста Яремче.

Ворохта

- місто в Гуцульському районі Івано-Франківської області. Розташоване на південь від центру району та на заході від міста Яремче. Ворохта є відомим гірськолижним курортом та популярним туристичним напрямком у Закарпатті.