Відеоспостереження Кривий Ріг та ip камери у Кривому Розі

Feb 18, 2023
Відеоспостереження Кривий Ріг та ip камери у Кривому Розі

Функціі відеоаналітики, які застосовує поліція в системах

відеоспостереження Кривий Ріг

Визначення реєстраційного номера автомобіля: Функція відеоаналітики, яка дозволяє поліції автоматично визначати номерні знаки автомобілів, які проїжджають повз камеру в режимі реального часу або з архівних записів. Це дуже корисна функція для поліції, оскільки вона дозволяє швидко встановлювати власника транспортного засобу та отримувати необхідну інформацію про його переміщення.

Камери та відеонагляд

Розпізнавання обличчя: Функція відеоаналітики, яка дозволяє поліції автоматично розпізнавати обличчя людей на відео з камери спостереження. Це дуже корисна функція для поліції, оскільки вона дозволяє швидко ідентифікувати підозрюваних або злочинців, які потрапляють на відео.

Виявлення аномальної поведінки: Функція відеоаналітики, яка дозволяє поліції автоматично виявляти аномальну поведінку на відео з відеокамери спостереження, таку як побоїща, конфлікти або інші небезпечні ситуації. Це дозволяє поліції оперативно реагувати на потенційно небезпечні ситуації та запобігати злочинам або іншим правопорушенням.

Мобільний доступ для розширення пошуку відео на об'єкті - це функція відеоаналітики, яка дозволяє поліції отримувати доступ до відео з камери спостереження на мобільних пристроях, таких як смартфони або планшети. Ця функція дозволяє поліції оперативно отримувати відеозаписи з камери відеоспостереження в режимі реального часу або з архівних записів, що дозволяє збільшити ефективність і швидкість розслідування злочинів або інших правопорушень.

Завдяки мобільному доступу до відеозаписів, поліція може отримувати швидкий доступ до важливої інформації в будь-який час та з будь-якого місця, що дозволяє збільшити оперативність та ефективність роботи правоохоронних органів. Крім того, ця функція дозволяє поліції зменшити кількість часу та зусиль, які потрібні для пошуку відеозаписів з камери відеоспостереження на об'єкті.

Передача сигналу у системах відеоспостереження може відрізнятись в залежності від конкретної конфігурації системи та потреб користувачів. Однак, у загальному випадку, передача сигналу у системах відеоспостереження може бути реалізована за допомогою наступних елементів:

Камери: цифрова або аналогова камери захоплює відео- та аудіосигнали відображуваної сцени та перетворює їх на електричні сигнали.

Кабелі: електричні сигнали передаються за допомогою кабелів від камери до інших компонентів системи, таких як відеореєстратор або монітор.

Відеореєстратор: цей компонент отримує відео- та аудіосигнали від камер та записує їх на жорсткий диск для подальшого перегляду або зберігання.

Монітор: це пристрій, який відображає відео- та аудіосигнали, що передаються з камери. Монітор може бути підключений до відеореєстратора, щоб переглядати записані відео- та аудіосигнали, або безпосередньо до камери, щоб переглядати реальний час зйомки.

Відеокамери, які відносятся до сістем відеоспостереження: ip відеокамери, 4g відеокамери, wifi відеокамери.

Комп'ютерна мережа: у випадку, якщо відеоспостереження має бути віддаленою, відео- та аудіосигнали можуть передаватись через локальну мережу або Інтернет. Для цього можуть використовуватись різні протоколи передачі, такі як IP, TCP або UDP.

Системи зберігання: відео- та аудіосигнали можуть зберігатись на локальних жорстких дисках відеореєстратора, на зовнішніх жорстких дисках або на хмарних серверах.

Монітор - це пристрій, який використовується для відображення відеосигналів з відеокамери у системах відеоспостереження. Він може мати різні розміри діагоналі, роздільну здатність, формат екрану та інші параметри.

Один з основних параметрів монітора для систем відеоспостереження - це роздільна здатність. Це визначається кількістю пікселів, які можуть бути відображені на екрані монітора. Чим більша роздільна здатність монітора, тим більш детально можуть бути відображені зображення з камер.

Також важливим параметром є формат екрану. Зазвичай використовуються монітори з форматом екрану 4:3 або 16:9. Монітори з форматом 4:3 більш підходять для відображення зображень з камер, які мають той же формат. Монітори з форматом 16:9 підходять для відображення більш широких зображень, таких як зображення з ширококутних камер.

Також важливо враховувати монітора яскравість та контрастність, які впливають на якість відображення зображень. Крім того, для систем відеоспостереження часто використовуються монітори зі спеціальними функціями, такими як можливість відображення зображень з кількох камер одночасно або можливість розділення екрана на декілька сегментів.

У загальному, вибір монітора для системи відеоспостереження залежить від потреб користувача та характеристик системи. Однак, важливо вибрати монітор з високою роздільною здатністю та забезпечити належну якість відображення зображень з камери для забезпечення ефективної роботи системи спостереження.

При виборі монітора для системи відеоспостереження важливо враховувати наступні критерії:

Розмір екрану: Вибір розміру екрану залежить від того, скільки камер ви будете відслідковувати і яка відстань між ними. Зазвичай використовують монітори з діагоналлю екрана від 19 до 32 дюймів.

Роздільна здатність: Чим вища роздільна здатність, тим чіткіше зображення. Рекомендується вибирати монітори з роздільною здатністю не менше 1080p.

Кут огляду: Важливо, щоб монітор мав достатній кут огляду для перегляду зображення з будь-якого місця в приміщенні. Рекомендується монітор з кутом огляду не менше 170 градусів по горизонталі та по вертикалі.

Яскравість та контрастність: Важливо вибрати монітор з достатньою яскравістю та контрастністю для відображення чіткого зображення в різних умовах освітлення.

Мінімальний час відгуку: Монітор з мінімальним часом відгуку дозволить показувати швидкі рухи на екрані без затримок і артефактів. Рекомендується монітор з часом відгуку не більше 5 мс.

Опціонально: Монітор з підтримкою спеціальних функцій, таких як функція PIP (Picture-in-Picture), яка дозволяє відображати зображення з різних джерел одночасно, або функція збільшення частини екрану для детальнішого перегляду.

Тип з'єднання: Потрібно забезпечити підтримку необхідних інтерфейсів для підключення до системи відеоспостереження.

Кривий Ріг

 - місто в Дніпропетровській області України, розташоване на південному сході країни. Населення міста Кривий Ріг становить близько 650 тисяч жителів, що робить Кривий Ріг одним з найбільших міст України.

Місто Кривий Ріг було засноване в 1930 році на місці древніх гірничорудних поселень. Кривий Ріг - великий індустріальний центр з розвинутою гірничодобувною промисловістю, виробництвом чорної металургії та хімічної промисловості. У місті Кривий Ріг розташовано численні гірничі підприємства, зокрема, Криворізький залізорудний комбінат, який є найбільшим в Європі за видобутком залізної руди.

Кривий Ріг має добре розвинену транспортну інфраструктуру, у тому числі залізничний вузол та міжнародний аеропорт. Місто Кривий Ріг є важливим науковим центром, у ньому знаходяться численні дослідницькі інститути та установи, а також ряд вищих навчальних закладів, включаючи Криворізький національний університет.

У місті Кривий Ріг є багато культурних та розважальних закладів, серед яких - театри, музеї, кінотеатри, парки та сквери. Кривий Ріг також відомий своїми спортивними досягненнями, зокрема, місцева команда футболістів "Кривбас" багато разів ставала чемпіоном України з футболу.

 • Апостолове
 • Верхньодніпровськ
 • Вільногірськ
 • Дніпродзержинськ
 • Дніпропетровськ
 • Жовтий Острів
 • Кам'янське
 • Марганець
 • Мін'яр
 • Нікополь
 • Новомосковськ
 • Орджонікідзе
 • П'ятихатки
 • Перещепине
 • Покров
 • Кривий Ріг